Mareflex MF30 liukų dangčių juosta

 

Bendras aprašymas


Liukų padengimo juostos funkcija - apsaugoti metalinius laivo liukų dangčius nuo vandens nuotėkio į laivo vidų . Ekstremalios oro sąlygos dažnai padaro žalą liukams, jie linkę į nuotėkį, kuris gali sukelti žalos vežamoms prekėms.

Mareflex MF-30 liukų padengtimo juosta ir plazminė lipni medžiaga, kuri apsaugo gabenamas prekes nuo vandens nutekėjimo padaromos žalos. MF-30 juosta pagaminta iš labai patvarios medžiagos, kuri garantuota apsaugą bet kokiomis oro sąlygomis.

Mareflex MF-30 sudėtis yra bitumininė masė, kuri turi tinkamą klampą ir yra apsaugota polipropileno folija iš vienos pusės ir nuimamu apsauginiu sluoksniu iš kitos. Juosta galima 20 metrų ritiniais, 100mm ir 150mm pločio.

Fizinės savybės:

Spalva Juoda
Storis (iš viso)
2 mm
Galiojimo trukmė
16 mėnesių tinkamai laikant

Produkto kodas
Vieno rulono dydis
Ritinių kiekis dėžutėje Dėžės svoris
Dėžės dydis
MF30-100 100mm x 20m 3 15kg 26cm x 26cm x 31cm
MF30-150 150mm x 20m 2 15kg 26cm x 26cm x 31cm

Tvirtinimo instrukcija

Prieš taikant liukų juostą, kruopščiai nuvalykite paviršių ir įsitikinkite, kad liukas be jūros druskos.

Paviršius turi būti sausas.

Šalto oro sąlygomis naudoti deglą, įkaitinti juostą norint pasiekti geresnį klijų našumą. Liepsnos turėtų būti taikomas ant juodo paviršiaus nuėmus nuimamą apsauginį sluoksnį. Būkite atsargūs, nenaudoti degiklio gaisro pavojaus srityse.

Iškart po šildymo klijuoti juostą ant paviršiaus prieš tai, kol juosta atvės. Tai užtikrina optimalų sukibimą.

Priežiūra ir laikymas

Medžiagos turi būti laikomos sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje, sunaudoti per 16 mėnesių po prekių gavimo. Rekomenduojama laikyti ritinius, originalioje pakuotėje.

Mareflex juosta paruošta pardavimui, atskirose dėžutėse, kuriose yra po 3 ritinėlius MF30-100 arba 2 ritinius MF30-150. Atitinkama informacija atspausdinta ant kiekvienos dėžutės.